Bielawianka – Victoria PWSZ 3:2 (FILM)

bielawianka logoZgodnie z ideą, że zawsze kibicujemy słabszemu (w teorii) bardzo nas cieszy wygrana Bielawianki z Victorią PWSZ w derbach regionu wałbrzyskiego. Mecz rozegrano w minioną sobotę awansem jako pierwsze spotkanie 12. kolejki drugiej ligi siatkarzy (grupa II).

Wynik może zaskakiwać o tyle, że przecież tydzień wcześniej siatkarze Krzysztofa Janczaka rozbili u siebie niepokonaną do tej pory Gwardię Wrocław. Koniec końców – końcówka ligi będzie dzięki temu ciekawsza.

A Bielawiance to zwycięstwo należało się nie tylko sportowo, ale też dlatego, że to ekipa która łączy ludzi – że tak górnolotnie napiszemy. To widać na ich stronie internetowe, na facebookowym profilu.

O samym meczy nie będziemy się rozpisywać – jeśli ktoś ma ochotę to TUTAJ JEST RELACJA.

Bielawianka Bester Bielawa – Victoria PWSZ Wałbrzych 3:2 (23:25, 25:17, 25:23, 26:28, 15:13)

Bielawianka: Wajdowicz, Strubbe, Prokopowicz, Kurpiel (K), Jurczyński, Jerzyk, Wierzbicki (libero) oraz Leński, Pacioch, Sdebel, Botwina. Trenerzy: Dariusz Ratajczak i Andrzej Zemanek.

Victoria PWSZ: Olszewski, Kaczmarek, Walendzik, Olczyk, Karpiewski, Zieliński, Kukla (libero) oraz Kozłowski, Migdalski, Kucharczyk, Paszek. Trener: Krzysztof Janczak.

JG


Komentuj na Facebooku

comments