Bilety na PP siatkarek

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

W poniedziałek ruszyła sprzedaż wejściówek na turniej finałowy Pucharu Polski w piłce siatkowej kobiet 2016 w mieście gospodarzu imprezy – Kaliszu. Trzy dni później, a więc 24 marca, wystartuje sprzedaż biletów on-line i w punktach stacjonarnych TICKETPRO w całym kraju.


Bilety na mecze turnieju finałowego Pucharu Polski w piłce siatkowej kobiet 2016 będą najpierw dostępne na miejscu w Kaliszu, a później można je będzie nabyć on-line oraz w punktach stacjonarnych sieci TICKETPRO. Bilety dostępne będą w Kaliszu w punktach: EMPiK, Amber, ul. Górnośląska 82; Media Markt, Al. Wojska Polskiego 9; EMPiK, Galeria Tęcza, ul. 3-go maja 1.

Ceny biletów na mecze półfinałowe: 20 zł i 30 zł (na każdy półfinał osobne bilety)
Ceny biletów na mecz finałowy: 30 zł i 40 zł

Przypomnijmy, że w turnieju finałowym Pucharu Polski, który w dniach 2-3 kwietnia rozgrywany będzie w Kaliszu powalczy czterech zwycięzców ćwierćfinałów. Spotkania będą rozgrywane w Kalisz Arenie, obiekcie mieszczącym ponad trzytysięczną widownię.

– Obecny turniej finałowy będzie dla Kalisza swoistym powrotem do wspaniałej przeszłości i zarazem szansą na promocję i pokazanie kobiecej ligowej siatkówki na najwyższym poziomie. Mam nadzieję, że sam turniej dostarczy co najmniej tyle samo emocji, co turniej finałowy mężczyzn, być może będą także niespodzianki, takie jak choćby przed rokiem w Kędzierzynie-Koźlu – mówi Jacek Kasprzyk, prezes Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej S.A.


Komentuj na Facebooku

comments