Impel – Chemik 3:2 ZDJĘCIA FILMY

Impel Wrocław - Chemik Police, 24.01.2016, fot. Aleksandra Twardowska

Impel Wrocław – Chemik Police, 24.01.2016, fot. Aleksandra Twardowska

Impel – Chemik 3:2 ZDJĘCIA FILMY WYNIK Przerwana seria zwycięstw Chemika Police pokazała dwa rzeczy. Po pierwsze – policzanki wpadły w lekki kryzys a trener Giuseppe Cuccarini raz jeszcze udowodnił, że przegrywać nie lubi i chyba nie potrafi. Po drugie – Impel Wrocław złapał drugi oddech i może jeszcze namieszać w walce o mistrzostwo.

Nie będziemy się teraz długo rozpisywać o tym meczu, bo już trochę czasu od ostatniej minęło. Z pewnością w najbliższych dniach przeanalizujemy metamorfozę, jaką przeszły wrocławianki pod wodzą Jacka Grabowskiego. Wrzucimy tylko dwa kamyczki do tego ogródka. Spotkanie było emocjonujące, ale nierówne. Tak naprawdę dopiero piąty set stał na takim poziomie, że nie wstydzilibyśmy się pokazać go w Rosji czy we Włoszech. No i tytuł MVP dla Moniki Ptak. Cóż – faktycznie, chyba miała najlepszą skuteczność ataku, ale długimi momentami była niewidoczna. My wyróżnilibyśmy Milenę Radecką – za zabójczą konsekwencję. Gdy przyjęcia było dobre, słała piłkę do Skowrońskiej; gdy gorsze – do Costagrande. Tak to podzieliła, co zaowocowała skutecznością i nawet niezłym meczem Włoszki.

Póki co – cieszymy się, a dla Was mamy kilka pomeczowych wypowiedzi oraz obszerną galerię zdjęć Aleksandry Twardowskiej, która debiutuje na naszej stronie.

Impel Wrocław – Chemik Police 3:2 (24:26, 25:21, 25:15, 11:25, 15:13)
STATYSTYKI

Impel: Ptak (12), Kąkolewska (8), Hildebrand (11), Radecka (5), Skowrońska-Dolata (12), Costagrande (14), Dürr (libero) oraz Sawicka (libero), Kossanyiova, Kaczor, Sikorska (2) i Gryka
Chemik: Werblińska (16), Montano (18), Bednarek-Kasza (9), Bełcik (2), Havelkova (18), Veljković (7), Zenik (libero) oraz Gajgał-Anioł (2), Pena (1), Kowalińska, Wołosz, Jagieło (1) i Maj-Erwardt (libero)

Impel – Chemik 3:2 ZDJĘCIA FILMY WYNIK
YouTube Preview Image

YouTube Preview Image


Komentuj na Facebooku

comments