Impel Gwardia przegrała w Łodzi. Pozostałe wyniki weekendu (aktualizacja)

Organika Budowlani Łódź – Impel Gwardia Wrocław 3:2
(19:25, 25:23, 25:20, 21:25, 15:9 )

Składy zespołów:
Organika Budowlani Łódź: Kosek (22), Bryda (3), Szymańska (4), Shelukhina (10), Wojcieska (14), Zaroślińska (24), Ciesielska (libero) oraz Teixera (5)
Gwardia Wrocław: Tokarska (13), Mroczkowska (15), Jaszewska (19), Barańska (4), Wołosz (4), Efimienko (5), Krzos (libero) oraz Witczak (5), Czypiruk (6), Matyjaszek (1) i Sobolska (1)


II liga mężczyzna, grupa B, 17. kolejka

Victoria Wałbrzych – Czarni Rząśnia 2:3 (26:28, 23:25, 25:22, 25:22, 11:15),
Victoria PWSZ: Tomiałowicz, Wierzbicki, Jurczyński, Gajek, Zieliński, Olszewski, Ostapiuk, Maziakowski, Kurzawiński, Król, Leński, Lenart, Olszewski
Czarni Wirex: Rybarczyk, Sobieraj, Mikołajczyk, Brożyński, Kras, Parkitny, Szcześniewski, Komor, Strzała, Miarka, Kuna, Zychla 

AZS Politechnika Opolska – AZS Rafako Racibórz 3:2 (25:21, 23:25, 22:25, 25:9, 15:10),
Volley Rybnik – Delic Pol Częstochowa 1:3 (25:19, 22:25, 23:25, 14:25),
Gwardia Wrocław – Górnik Siemianowice Śl. 3:0 (25:21, 25:20, 25:22),
Pauza: Cuprum Lubin.

II liga kobiet, grupa B, 19. kolejka

Gaudia Trzebnica – Sokół 43 Katowice 3:1 (26:28, 25:15, 25:18, 25:14)

III liga mężczyzn, 18. kolejka

Chrobry Głogów – Kolegium Kark. Jelenia Góra 3:0 (25:14, 25:20, 25:18),
AKS Strzegom – Dziekan Milicz 1:3 (20:25, 21:25, 25:18, 17:25),
TKKF Razem Wołów – REN-BUT Złotoryja 1:3 (22:25, 19:25, 25:20, 22:25)
Ikar Legnica – Młodzik Bystrzyca Oławska 1:3 (20:25, 22:25, 25:19, 23:25),
Pogoń Góra – Bielawianka Bester 3:0 (25:22, 25:22, 25:22).

III lika kobiet, 20. kolejka

Sobieski Oława – Tygrysy Strzelin 3:0 (25:22, 25:14, 25:19),
MKS Świdnica – Salos RP Nowa Ruda 3:0 (25:12, 25:18, 25:19),
Gaudia Trzebnica – UKS Głuszyca 3:0 (25:14, 25:17, 25:15),
Gwardia Wrocław – Olimpia Jawor 2:3 (19:25, 22:25, 26:24, 25:19, 7:15),
UKS Lubań – Korona Sulików 3:0 (25:8, 25:16, 25:22),
Pauza: Rokita Brzeg Dolny.


Komentuj na Facebooku

comments