Impel powali tygrysa? [FILM]

Omiczka Omsk

Omiczka Omsk

Impel – Omiczka [TRANSMISJA – gdzie obejrzeć w TV? – mecz pokaże Polsat Sport] to będzie mecz o pierwszą, historyczną wygraną wrocławianek w Lidze Mistrzyń. Szansa jest spora, bo Omiczka Omsk to najsłabszy z rywalek wicemistrzyń Polski w grupie D Ligi Mistrzyń.

Impel – Omiczka [TRANSMISJA w Polsacie Sport, godz. 19; 9.12] to będzie kolejna uczta dla fanów siatkówki we Wrocławiu. Rosjanki co prawda, to nie tak dobra ekipa jak się zapowiadało przed sezonem, ale nadal potrafi grać. Po głośno zapowiadanych transferach ostatecznie przyszedł kryzys finansowy i trzeba było podziękować m.in. Serbce Brankici Mihajlović, która tak dała się we znaki Impelowi w meczu z Volero, bo tam ostatecznie (na chwilę trafiła).

Impel nie będzie miał łatwo, bo Omiczka potrafi walczyć. Oglądaliśmy transmisję jej domowego meczu z Volero Zurych i to charakterne dziewczyny. W trzecim secie, kiedy było już 0:2, przegrywały różnicą sześciu punktów, a jednak wyciągnęły tę partię i jeszcze kolejną. Trzeba zatem uważać i mieć nadzieję, że Impel nie ma już tendencji na grę falami, bo to może odbić się czkawką.

Impel Wrocław będzie musiał przede wszystkim mocno zagrywać, bo Omiczka potrafi dobrze odbierać. Z Volero przegrała, ale te statystyki miała akurat dobre (62 proc. pozytywnego i 43 perfekcyjnego). Warto też uważać na duet Ekateriła Orłowa – Julia Kutiukowa. Obie ze Szwajcarkami uzbierały w sumie 43 punktu.

Gwiazdą tego zespołu jest i tak serbski trener Zoran Terzić – mistrz Europy z 2011 roku.

Impel – Omiczka transmisję z tego meczu będzie można co prawda zobaczyć w Polsacie Sport, ale lepiej wybrać się do Orbity i popatrzeć na to na żywo. Bilety – 10 i 15 zł.

Impel – Omiczka [TRANSMISJA, GDZIE W TV, ONLINE, RELACJA] – Polsat Sport, godz. 19

YouTube Preview Image


Komentuj na Facebooku

comments