MP Juniorek: MKS Świdnica i Impel Gwardia w 1/4

Kontynuujemy nasz przegląd przez juniorskie mistrzostwa Polski. W rywalizacji juniorek jesteśmy przed turniejami ćwierćfinałowymi. Dolny Śląsk reprezentują tam dwie drużyny: MKS Świdnica i Impel Wrocław.
System rozgrywek w tej kategorii wiekowej jest taki sam jak w przypadku kadetek (ZOBACZ). Mistrzynie naszego regionu, czyli MKS Świdnica od razu miały pewny udział w 1/4. Zespoły z II (Impel Gwardia) i III miejsca (brąz na Dolnym Śląsku zdobyła Olimpia Jawor, ale jej miejsce zajęły Tygrysy Strzelin) grały turniejach 1/8
Impel Gwardia była gospodarzem jednego z nich (15-17.02). Pokonała kolejno Beach Volley Lubsko 3:0, Powiat Kołobrzeski 3:0 i Amber Kalicz 3:1, zajęła I miejsce i awansowała dalej.
Tygrysy grały w Szczecinie doznając trzech porażek: z Sokołem Drezdenko 2:3, Osiemnastką Szczecin 0:3 i  UKS-em Poznań 0:3. Awansu rzecz jasna nie było.
Rywalizacja w 1/4 toczyć się będzie w dniach 1-3 marca. MKS Świdnica będzie gospodarzem swojego turnieju. Jego rywalki to: Dargfil Tomaszów Mazowiecki, Piątka Olsztyn i PTPS Piła.
Impel Wrocław zagra w Łodzi. Przeciwniczki to Sparta Warszawa, Dziewiątka Łódź i SAN-Pajda II Jarosław.
Awansują po dwie najlepsze ekipy.
JG

Komentuj na Facebooku

comments