MP kadetów i kadetek: Spartakus, MKS Świdnica i Gwardia w kolejnej rundzie (KOMPLET WYNIKÓW)

Bardzo dobrze zaprezentowały się w miniony weekend dolnośląskie drużyny kadetów i kadetek. Wśród chłopców do 1/4 MP awansował Spartakus Jawor, a wśród dziewcząt w półfinale są MKS Świdnica i Gwardia Wrocław. Tylko siatkarzom Ikara Legnica nie udało się wywalczyć promocji.

1/8 MP kadetów 2010/2011
Gorzów Wielkopolski
25.03.2011
GSZS-GTPS Gorzów Wlkp. – MKS KANIA KAWON Gostyń 3:0  
MUKS IKAR Legnica – MMKS Kędzierzyn-Koźle 1:3  
26.03.2011
MKS KANIA KAWON Gostyń – MMKS Kędzierzyn-Koźle 1:3  
GSZS-GTPS Gorzów Wlkp. – MUKS IKAR Legnica 3:2  
27.03.2011
MUKS IKAR Legnica – MKS KANIA KAWON Gostyń 2:3 
MMKS Kędzierzyn-Koźle – GSZS-GTPS Gorzów Wlkp. 0:3  
1. GSZS-GTPS Gorzów Wlkp.        3—6—9:2—75:36—4.500—2.083 
2. MMKS Kędzierzyn-Koźle           3—5—6:5—95:72—1.200—1.319 
3. MKS KANIA KAWON Gostyń     3—4—4:8—36:75—0.500—0.480 
4. MUKS IKAR Legnica                  3—3—5:9—72:95—0.556—0.758 
Jawor
25.03.2011
Spartakus Jawor – Jedynka Baborów 3:0 (25:22, 25:14, 25:15)
Astra Nowa Sól – Joker Piła 0:3 (22:25, 19:25, 14:25)
26.03.2011
Jedynka Baborów – Joker Piła 1:3 (9:25, 25:20, 12:25, 17:25)
Spartakus Jawor – Astra Nowa Sól 3:0 (25:18, 25:12, 25:10)
27.03.2011
Astra Nowa Sól – Jedynka Baborów 3:1 (23:25, 25:13, 25:21, 25:18)
Joker Piła – Spartakus Jawor 1:3 (25:23, 24:26, 21:25, 18:25)
1. JKS Spartakus Jawor      3—6—9:1—249:179
2. MUKS Joker Rodło Piła    3—5—7:4—258:217
3. MKST Astra Nowa Sól     3—4—3:7—193:227
4. MUKS Jedynka Baborów 3—3—2:9—191:268
1/4 MP kadetek 2010/2011
Piła
25.03.2011
PTPS Piła – Sparta Warszawa 1:3 (17:25, 26:24, 21:25, 22:25)
Osiemnastka Szczecin – MKS Świdnica 1:3 (23:25, 23:25, 27:25, 12:25)
26.03.2011
Sparta Warszawa – MKS Świdnica 1:3 (20:25, 24:26, 25:15, 24:26)
PTPS Piła – Osiemnastka Szczecin 3:2 (23:25, 25:20, 30:28, 19:25, 15:12)
27.03.2011
Osiemnastka Szczecin – Sparta Warszawa 1:3 (25:21, 16:25, 12:25, 11:25)
MKS Świdnica – PTPS Piła 3:0 (25:23, 29:27, 25:22)
1. MKS Świdnica                   3—6—9:2—271:250
2. MUKS Sparta Warszawa      3—5—7:5—288:242
3. PTPS Piła                           3—4—4:8—270:288
4. UKS Osiemnastka Szczecin 3—3—4:9—259:308
Lublin
25.03.2011
AZS UMCS TPS Lublin – BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:21, 15:25, 25:19, 25:23)
Gwardia Wrocław – Gim-Net Mońki 3:1 (19:25, 25:15, 25:22, 25:16)
26.03.2011
BKS Aluprof Bielsko-Biała – Gim-Net Mońki 3:0 (25:16, 27:25, 26:24)
AZS UMCS TPS Lublin – Gwardia Wrocław 1:3 (25:23, 12:25, 24:26, 20:25)
27.03.2011
Gwardia Wrocław – BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:3 (18:25, 22:25, 25:23, 25:19, 10:15)
Gim-Net Mońki – AZS UMCS TPS Lublin 1:3 (14:25, 22:25, 25:22, 19:25)
1. KS Gwardia Wrocław         3—5—8:5—293:266
2. BKS Aluprof Bielsko-Biała  3—5—7:5—273:255
3. AZS UMCS TPS Lublin      3—5—7:5—268:267
4. MUKS Gim-Net Mońki      3—3—2:9—223:269

Komentuj na Facebooku

comments