MŚ 2014: Bilety piekielnie drogie?

logo, mistrzostwa świata

logo, mistrzostwa świata siatkarzy 2014

Bilety na mecze Polaków podczas mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn 2014 mogą kosztować grubo ponad 100 zł. Kiedy pojawią się w sprzedaży – tego jeszcze nie wiadomo.

Przeszukaliśmy sieć w poszukiwaniu nowych informacji na temat biletów na mistrzostwa świata w siatkówce, które w przyszłym roku rozegrane zostaną w Polsce. Natrafiliśmy na wypowiedź prezesa Przedpełskiego – co prawda z wiosny – ale która nam jakoś umknęła.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: MISTRZOSTWA ŚWIATA W SIATKÓWCE 2014 – BILETY [CENY, GDZIE KUPIĆ – aktualne wiadomości]

– W sumie będziemy mieli prawie milion sztuk biletów na 103 mecze. Na spotkania Polaków już dziś bilety kosztują powyżej 100 zł, sądzę więc, że na mistrzostwa świata będą droższe. Sztuką nie będzie jednak sprzedaż wejściówek na mecze biało-czerwonych, a na pozostałe. Chciałbym, byśmy osiągnęli średnio trzy tysiące widzów na mecz – powiedział Dziennikowi Polskiemu Mirosław Przedpełski.

CZYTAJ TAKŻE: Wszystko, co powinieneś wiedzieć dziś o mistrzostwach świata siatkarzy 2014

Ta informacja interesuje nas o tyle, że we wrocławskiej Hali Ludowej Polacy w pierwszej fazie mistrzostw rozegrają cztery lub nawet pięć spotkań (wszystko zależy od tego, czy mecz otwarcia zorganizowany zostanie na Stadionie Narodowym).

Mistrzostwa świata w siatkówce 2014. Bilety na mecze Polaków po 200 zł?

Ile zatem dokładnie mogą kosztować wejściówki? Najdroższe bilety na Ligę Światową we Wrocławiu kosztują ponad 100 zł, ale już na przykład na tę samą imprezę w Warszawie (mecz PolskaBrazylia) najdroższe bilety były po 250 zł. Wszystkie rozeszły się w kilkanaście minut.

Nie zdziwimy się zatem, jeśli bilety na mecze Polaków w mistrzostwach świata siatkarzy 2014 będą kosztowały w granicach 200 zł.

JG


Komentuj na Facebooku

comments