MŚ: Terminarz trzeciej rundy

Polska - Iran, fot.fivb.org

Polska – Iran, fot.fivb.org

We wtorek 16 września rozpocznie się trzecia runda siatkarskich mistrzostw świata. Wczoraj późnym wieczorem odbyło się losowanie, które wyłoniło składy grup G oraz H. Spotkania z udziałem najlepszej szóstki turnieju rozegrane zostaną w Katowicach oraz Łodzi.

Podopiecznych Antigi czekają dwa bardzo trudne mecze. Biało – czerwoni swoje pierwsze spotkanie rozegrają jutro. Ich rywalem będzie reprezentacja Brazylii. Następnie naszych siatkarzy czeka dzień odpoczynku. W czwartek zmierzą się z ekipą Rosji. Środa w Łodzi będzie stała pod znakiem rywalizacji Canarinhos z rosyjskimi siatkarzami. Zawodnicy Andrey’a Voronkova zapewne będą chcieli się zrewanżować za niedzielną porażkę.

W drugiej grupie znaleźli się Francuzi, Niemcy oraz Irańczycy. We wtorek Trójkolorowi zagrają z drużyną Niemiec. Środa, podobnie jak dla Polaków, będzie dniem odpoczynku. Ostatnim spotkaniem w grupie G, będzie pojedynek Francji z Iranem. W pierwszej fazie siatkarze znad Sekwany zwyciężyli w czterech setach. Czwartkowy mecz będzie więc okazją do rewanżu dla podopiecznych Slobodana Kovaca.

Terminarz III fazy MŚ: 

Grupa G (Katowice)

16.09 (wtorek)

20:25  Francja – Niemcy

17.09 (środa)

20:25 Niemcy Iran

18.09 (czwartek)

20:25 Francja – Iran

Grupa H (Łódź)

16.09 (wtorek)

20:25 Polska – Brazylia

17.09 (środa)

20:25 Brazylia – Rosja

18.09 (czwartek)

20:25 Polska – Rosja

Magda Gurban


Komentuj na Facebooku

comments