Ruszyły zapisy do OMW 2016

OMWOMW w siatkówce 2016 ZAPISY Ruszyły zapisy do Otwartych Mistrzostw Wrocławia w siatkówce 2016. Organizatorzy czekają na chętnych do 1 lutego.

OMW to amatorskie rozgrywki w blisko 20 różnych dyscyplinach. Rywalizacja trwa właściwie przez cały rok, a co najważniejsze – jest darmowa. Jeśli chodzi o siatkówkę, to system rozgrywek jest bardzo rozbudowany, co oczywiście gwarantuje duże emocje. Wśród mężczyzn mamy aż trzy klasy rozgrywkowe, wśród pań – dwie.

Co zrobić, aby zgłosić swoją drużynę? Przede wszystkim trzeba wypełnić kartę akcesyjną, którą znajdziecie TUTAJ, a potem do 1 lutego wysłać ją mailem na adres biuro@omw.wroc.pl. Przed pierwszym meczem trzeba będzie też oddać kartę ze składem zespołu (PDF – TUTAJ, plik word – TUTAJ). Maksymalnie można zgłosić do 15 zawodników, przy czym w przerwie letniej są możliwe niewielkie korekty w kadrze. Wymagana jest też kaucja w wysokości 300 zł.

Szczegółowy terminarz rozgrywek znajdziecie TUTAJ. Mecze rozgrywane są w hali sportowej szkoły podstawowej nr 50 we Wrocławiu przy ul. Czeskiej. Pierwsza runda potrwa od lutego do czerwca, runda rewanżowa od września do grudnia tego roku. Wtedy poznamy mistrza, a także drużyny, które spadają z poszczególnych lig oraz te, które uzyskały awans. System rozgrywek uzależniony jest od ilości drużyn, jakie wyrażą chęć gry w OMW. Wstępnie ustalono już jednak, że w soboty rozgrywane będą pojedynki II i III ligi mężczyzn, a w niedziele I i II ligi kobiet oraz I ligi mężczyzn.

Gdybyście potrzebowali więcej informacji to możecie przedzwonić lub napisać do organizatorów. Potrzebne dane kontaktowe znajdziecie na oficjalnej stronie Otwartych Mistrzostw Wrocławia w siatkówce im. Ryszarda Płockiego.


Komentuj na Facebooku

comments