Impel jak ulepszona wersja Armii Klonów (FILM)

Paris Saint Cloud – Impel [TRANSMISJA, LIVE ONLINE, GDZIE W TV] – czyli ćwierćfinał Challenge Cup kobiet 2013/2014 już dziś. Wrocławianki na cztery godziny utknęły wczoraj na wrocławskim lotnisku, ale ostatecznie dotarły do stolicy Francji.

ZOBACZ: Rewanż Impel Wrocław – Paris Saint Cloud

W niedzielę Impel rozegrał pięciosetowy maraton z Aluprofem Bielsko-Biała, wczoraj więcej jak pół dnia spędził w podróży, a już dziś mecz z jego udziałem w ćwierćfinale Challenge Cup kobiet 2013/2014: Paris Saint Cloud – Impel. Nie będzie gdzie zobaczyć meczu w TV telewizji. Transmisji live z tych rozgrywek nie przeprowadza żaden kanał. Pozostaje liczyć na live online w sieci – na Facebooku Impela, oficjalnej stronie klubu z Paryża lub stronie CEV.

Jeśli wrocławianki nie odchorują tego maratonu, to uznamy je za kolejną, ulepszoną wersję armii klonów z Gwiezdnych Wojen. W poniedziałek miały lecieć do Paryża przez Kopenhagę. Na wrocławskim lotnisku czekały jednak ponad cztery godziny na samolot linii SAS, który ostatecznie został odwołany.

„Houston mamy problem. Czwartą godzinę czekamy na wrocławskim lotnisku, bo nasz samolot do Kopenhagi nie wyleciał jeszcze z Kopenhagi… jakoś dotrzemy do Paryża… mecz dopiero jutro…” – pisała na Facebooku Katarzyna Mroczkowska.

CZYTAJ TAKŻE: Impel rozwiązał kontrakt z Patrycją Polak

Na szczęście na wysokości zadania stanęli klubowi działacze, którzy błyskawicznie zabukowali bilety na podróż przez Frankfurt. Siatkarki na miejsce dotarły po 22 – także mecz Paris Saint Cloud – Impel [transmisja] na pewno się odbędzie. Początek spotkania o godz. 20.

Kim jest przeciwnik – Paris Saint Cloud? Nołnejmem i przejście go powinno być dla Impela Wrocław tak samo łatwe, jak dwóch poprzednich, belgijskich zespołów. Paris Saint Cloud mistrzostwo kraju zdobył w 1960 roku i to jeszcze pod inną nazwą – Stade Français. Drużyna w obecnej formie powstała w 2003 roku z połączenia dwóch zespołów.

Polski ślad w Paryżu to rozgrywająca Justyna Łunkiewicz, która w Saint Cloud grała w 2011 roku. Obecnie paryżanki zajmują dopiero szóste miejsce w ekstraklasie a do lidera Cannes tracą aż 20 punktów.

YouTube Preview Image

JG


Komentuj na Facebooku

comments