Udział Impel Gwardii w finale Challenge Cup siatkarskim wydarzeniem roku na Dolnym Śląsku!

Wybraliście! Znamy już wydarzenie siatkarskie, które Waszym zdaniem było najważniejszym w minionym roku na terenie Dolnego Śląska. W naszym odczuciu niespodzianki nie ma – postawiliście na szczebel międzynarodowy i on zdominował podium. Dziękujemy za 157 głosów!

ZOBACZ ZDJĘCIA
Z DREZNA!

 Absolutnym numerem jeden okazał się udział Impel Gwardii Wrocław w Final Four Challenge Cup. Historyczna dla klubu z Krupniczej oraz całego Wrocławia gra siatkarek Rafała Błaszczyka w walce o najważniejsze trofeum tegoż europejskiego pucharu zgromadziła aż ⅓ wszystkich oddanych głosów. Z tego miejsca szacunek należy się uczestniczkom zmagań, większość z nich gra w Impel Gwardii do dziś.

Drugie miejsce w naszym plebiscycie zajęła Joanna Wołosz, a właściwie jej powołanie do kadry seniorskiej na Mistrzostwa Świata w Japonii. Młoda gwardzistka pokazała się tam z dobrej strony, teraz trzyma formę w rozgrywkach PlusLigi Kobiet, co czytelnicy wyraźnie docenili oddając na nią całkiem sporo głosów.

Podium zamyka także siatkówka międzynarodowa, chociaż tym razem w wydaniu męskim, czyli dwa mecze Ligi Światowej Polska – Argentyna w Hali Stulecia. Podopieczni Daniela Castellaniego wygrali oba spotkania, co niestety nie przełożyło się potem, jak pamiętamy, na ich sukces w MŚ. Tak czy inaczej, możliwość podziwiania na żywo Zagumnego i spółki była dla naszych czytelników bardzo istotna.

Wybierz z nami siatkarskie wydarzenie roku na Dolnym Śląsku!

Reszta stawki wyraźnie z ww. wydarzeniami przegrała, dlatego nie będziemy o nich pisać. Jesteśmy ciekawi czy za rok znów plebiscyt zdominuje Impel Gwardia. Prawdę mówiąc, nie mamy nic przeciwko, bo to będzie oznaczało, że wrocławianki znów zakończyły sezon z jakimś sukcesem na koncie.

Wkrótce podamy więcej szczegółów na temat wręczenia statuetki!

Tomasz Szuchta
Jakub Guder


Komentuj na Facebooku

comments