W Gwardii znów bez zmian

gwardia_logo222Jest taka książka – „Na zachodzie bez zmian”. Tylko czekamy, aż ktoś napisze „Na Krupniczej bez zmian”. Gwardia Wrocław kolejny rok o tej porze organizuje casting (!) na siatkarza. To znaczy, że znów nie ma za dużo pieniędzy. Trenerem kolejny rok będzie Tomasz Pajor – to też, jak nam się wydaje, wersja oszczędnościowa.

Jeśli mam kasę, to dzwonię do konkretnych zawodników, których najczęściej znam i mówię – słuchaj, daje tyle i tyle, a drugie tyle możesz podnieść z boiska. Większość się zgodzi.. Niestety jednak na Krupniczej nie ma pieniędzy, żeby tak zrobić. Żyją biednie, ale uczciwie. Niestety jednak coś nam się wydaje, że awansu z tego nie będzie. Obyśmy się mylili. Żeby bić się o I ligę potrzebny jest konkretny zastrzyk finansowy – tak było w Wałbrzychu, tak było w Lubinie. We Wrocławiu tymczasem nawet trenera szuka się wśród swoich – był Ireneusz Kłos, potem Piotr Lebioda, a teraz Pajor.

Wokół klubu jest grono wiernych sponsorów, ale wychodzi na to, że nikt nie chce wyłożyć zwyczajnie 200-300 tys. zł. na raz. Koło się zamyka. Zostaje II liga

Jeśli ktoś chciałby wybrać się na casting… sorry – trening otwarty, to odbędzie się 15 maja o godz. 18. Zainteresowani powinni wcześniej skontaktować się z trenerem (tel. 608337596, tomaszpajor7@interia.pl)


Komentuj na Facebooku

comments