Znamy szczegóły Alei Gwiazd Siatkówki

fot. JG

fot. JG

Aleja Gwiazd Siatkówki 2014 [BILETY] w Miliczu tym razem zorganizowana zostanie 6 czerwca. Swoje dłonie odcisną m.in. Andrea Anastasi, Andrea Gardini, Jekatierina Gamova i Magdalena Śliwa.

Aleja Gwiazd Siatkówki 2014 [BILETY] tym razem odbędzie się jednak bez meczu pierwszej reprezentacji panów. Ci mają dość napięty kalendarz spotkań, dlatego nie przyjadą na Dolny Śląsk. W Miliczu pojawi się za to druga reprezentacja prowadzona przez Andrzeja Kowala, która zagra w tamtejszej hali mecz z Czarnogórą w ramach Ligi Europejskiej.

Wcześniej swój mecz – także w LE – rozegra pierwsza reprezentacja pań prowadzona przez Piotra Makowskiego. Jej rywalkami będą Greczynki.

Kadra trenera Kowala dwa dni później zmierzy się jeszcze drugi raz z Czarnogórą w Wałbrzychu.

Aleja Gwiazd Siatkówki 2014 będzie miała nieco inny harmonogram niż dotychczas. Najpierw rozegrane zostaną mecze, dopiero potem wszyscy przeniosą się na milicki Rynek. Tam też zaplanowano koncert zespołu Video.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że jest szansa, by na imprezie kolejny raz Brazylijczyk Giba, który swoje dłonie w Alei Gwiazd Siatkówki odcisnął w ubiegłym roku. W tym roku ślad po sobie zostawią: Andrea Anastasi, Andrea Gardini, Wilfredo Leon (do niedawna gwiazda reprezentacji Kuby), Artur Popko, Karch Kilary (Amerykanin, trzykrotny mistrz olimpijski – dwa razy w hali, raz na plaży), Jekatierina Gamova i Magdalena Śliwa.

Bilety mają trafić do sprzedaży 19 maja. Kupić je będzie można na stronie alejagwiazd.eu

Aleja Gwiazd Siatkówki 2014 – wstępny program:

– 14.30 – mecz reprezentacji kobiet POLSKA – GRECJA
– 17.30 – mecz reprezentacji mężczyzn POLSKA – CZARNOGÓRA
– 20.00 – Odsłonięcie tablic z odciskami dłoni w milickim rynku
– 21.00 – koncert zespołu Video
– ok. 22.00 – planowane zakończenie imprezy

JG


Komentuj na Facebooku

comments